2 Lt (Pet) Natural Sıkım Doğal ZeytinYağı (Erken Hasat)

  • 62,00TL
  • KDV Hariç: 62,00TL

Zeytinyağlarımızın tamamı kendi bahçelerimize ait ürünlerden elde edilmektedir. Sezonda itina ile hasat edilen kızıl ve siyah karışımı zeytinlerin sıkılması ile elde edilen natural sıkım sızma zeytinyağıdır.Erken hasattır. Toplanan zeytinler en geç 8 saatte zeytinyağı olarak işlenmektedir.Yemeklik birinci sınıf yağdır.Tüm yemek ve tatlılarınızda rahatlıkla kullanabilir kahvaltılarınızda banarak tü..

Etiketler: 2 Lt (Pet) Natural Sıkım Doğal ZeytinYağı (Erken Hasat), ZY-08, Zeytin Yağı, siyah zeytin, Zeytin Yağı, gemlik zeytin, siyah zeytin, yeşil zeytin, zeytin satış, zeytin sipariş, online zeytin, zeytinyağı

Zeytinyağlarımızın tamamı kendi bahçelerimize ait ürünlerden elde edilmektedir. Sezonda itina ile hasat edilen kızıl ve siyah karışımı zeytinlerin sıkılması ile elde edilen natural sıkım sızma zeytinyağıdır.Erken hasattır. Toplanan zeytinler en geç 8 saatte zeytinyağı olarak işlenmektedir.Yemeklik birinci sınıf yağdır.Tüm yemek ve tatlılarınızda rahatlıkla kullanabilir kahvaltılarınızda banarak tüketebilirsiniz. Standart üretim sıcaklığında elde edilmiştir.

2 Litre Pet ambalaj Erken Hasat Zeytinyağı 

AFİYET OLSUN 


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.