261-290 (MEGA) 500 GR VAKUM X 6 AD TOPLAM 3 KG

  • 70,00TL
  • KDV Hariç: 70,00TL

Ürünlerimiz tamamen doğal ve naturel olarak fermente edilmektedir.Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Trilya cinsi siyah zeytinlerden üretilmiştir.Trilya cinsi zeytinlerin en belirgin ve bilinen özellikleri ince kabuklu ve küçük çekirdekli olmalarıdır.Böylece yerken zeytin etinden kolayca ayrılmakta ve kişiye yeme zevki vermektedir. Trilya zeytini dünyaca meşhur bir zeytin cinsidir.He..

Etiketler: 261-290 (MEGA) 500 GR VAKUM X 6 AD TOPLAM 3 KG, VKM-01, Siyah Zeytin, gemlik zeytin, siyah zeytin, yeşil zeytin, zeytin satış, zeytin sipariş, online zeytin, zeytinyağı

Ürünlerimiz tamamen doğal ve naturel olarak fermente edilmektedir.Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Trilya cinsi siyah zeytinlerden üretilmiştir.Trilya cinsi zeytinlerin en belirgin ve bilinen özellikleri ince kabuklu ve küçük çekirdekli olmalarıdır.Böylece yerken zeytin etinden kolayca ayrılmakta ve kişiye yeme zevki vermektedir. Trilya zeytini dünyaca meşhur bir zeytin cinsidir.Her siyah zeytin Trilya zeytini değildir.

Ürünlerimizde her hangi bir koruyucu madde kullanılmamaktadır. 

Şuan incelemekte olduğunuz ürün (M) Orta boy bir üründür.En çok satılan ve tercih edilen üründür.Resimdeki gibi 500 G lık vakumlanmış ambalajlarda satılmaktadır.

Ürün içeriği 500 G x 6 Adet Toplamda 3 Kg dır.

AFİYET OLSUN 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.