ANTEP KARASI ÜZÜM KURUSU 1 KG

  • 42,00TL
  • KDV Hariç: 42,00TL

Antep yöresinden getirttiğimiz kuru kara üzüm yüksek miktarda demir içeren kan yapıcı özelliği olan mükemmel bir meyvedir.Özellikle kış aylarında bağışıklık sistemindeki önemli katkıları ile bilinmekte ve kullanılmaktadır. Çekirdekli olan kara üzümlerimiz E vitamini açısından da oldukça zengindir.Bazı bölgelerde çaya şeker olarak da kullanılan üzümlerimiz içeriğindeki antioksidan sayesinde vücut d..

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: ANTEP KARASI ÜZÜM KURUSU 1 KG, DOÜ-08, Kuruyemiş, antep karasi üzüm kurusu, , kuru üzüm, antep karası, narekşisi, pekmez, reçel

Antep yöresinden getirttiğimiz kuru kara üzüm yüksek miktarda demir içeren kan yapıcı özelliği olan mükemmel bir meyvedir.Özellikle kış aylarında bağışıklık sistemindeki önemli katkıları ile bilinmekte ve kullanılmaktadır. Çekirdekli olan kara üzümlerimiz E vitamini açısından da oldukça zengindir.Bazı bölgelerde çaya şeker olarak da kullanılan üzümlerimiz içeriğindeki antioksidan sayesinde vücut direncini artırıcı özelliklere sahiptir.Çekirdekli Antep karası üzümlerimiz son dönemde en çok rağbet gören ürünlerin başında gelmektedir.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.