KARADUT ÖZÜ

  • 35,00TL
  • KDV Hariç: 35,00TL

Karadut Özü içerdiği C vitamini sayesinde bağışıklık sisteminin güçlenmesine büyük katkı sağlar.Çocuk gelişiminde oldukça etkilidir.İçeriğinde bulunan E vitamini sayesinde cildin yenilenip daha genç kalmaya olanak sağlar. İçeriğindeki A vitamini ve Beta Karotenler sayesinde göz ve cilt sağlığı için büyük önem taşır.Saç sağlığı ve ağız içi yaraları için oldukça faydalıdır.Genellikle su ile karıştır..

Etiketler: KARADUT ÖZÜ, DOÜ-74, Şurup / Meyve Özü, turşu, pancar tursusu, lahana tursusu, kornişon tursu, hünnap, pekmez, turşu, kuşburnu, bal, ıhlamur, reçel, kozalak pekmezi, üzüm pekmezi, erişte, tarhana

Karadut Özü içerdiği C vitamini sayesinde bağışıklık sisteminin güçlenmesine büyük katkı sağlar.Çocuk gelişiminde oldukça etkilidir.İçeriğinde bulunan E vitamini sayesinde cildin yenilenip daha genç kalmaya olanak sağlar. İçeriğindeki A vitamini ve Beta Karotenler sayesinde göz ve cilt sağlığı için büyük önem taşır.Saç sağlığı ve ağız içi yaraları için oldukça faydalıdır.Genellikle su ile karıştırılıp meyve suyu tarzında tüketilmektedir.Oldukça lezzetli ve sağlıklı bir içecektir.

NET ÜRÜN AĞIRLIĞI ( SÜZME ) 850 GR DIR.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.