KEÇİBOYNUZU PEKMEZİ

  • 36,00TL
  • KDV Hariç: 36,00TL

Tamamen doğal ve organik üretilen keçiboynuzu pekmezi vitamin ve mineral bakımından oldukça zengindir. Kuvvetli bir antioksidandır. Doktor gözetiminde ciddi rahatsızlıkların tedavisinden kullanılmaktadır. Düzenli tüketimde birçok sağlık sorununun üzerinden gelebilmektedir.Sabahları içilen bir tatlı kaşığı keçiboynuzu pekmezi sabah mahmurluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olmaktadır.Gerek çocukla..

Etiketler: KEÇİBOYNUZU PEKMEZİ, DOÜ-01, Tahin / pekmez, doğal ürünler, pekmez, reçel, narekşisi,

Tamamen doğal ve organik üretilen keçiboynuzu pekmezi vitamin ve mineral bakımından oldukça zengindir. Kuvvetli bir antioksidandır. Doktor gözetiminde ciddi rahatsızlıkların tedavisinden kullanılmaktadır. Düzenli tüketimde birçok sağlık sorununun üzerinden gelebilmektedir.Sabahları içilen bir tatlı kaşığı keçiboynuzu pekmezi sabah mahmurluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olmaktadır.Gerek çocuklarda kemik gelişimi için gerekse yaşlılarda daha sağlıklı ve sağlam bir vücut yapısı için düzenli olarak keçiboynuzu pekmezi kullanımı tavsiye edilmektedir.

Faydaları saymakla bitmeyecek kadar çok olan keçiboynuzu pekmezi ile sağlığına önem veren için doğal pekmezlerimiz bir tık uzağınızda..


NET ÜRÜN AĞIRLIĞI ( SÜZME ) 800 GR DIR.

AFİYET OLSUN

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.