KIRMIZI LAHANA TURŞUSU

  • 18,00TL
  • KDV Hariç: 18,00TL

Anne eli lezzetinde annelerimiz tarafından ev ortamında yapılan turşularımız %100 doğal yöntemlerle yapılıyor.Mevsiminde toplanan en taze ve seçmece mor lahana turşularımız tamamen doğal ve hiçbir katkı maddesi kullanılmadan geleneksel yöntemlerle üretilmiştir. Mor lahana turşusu sofralara görsel açıdan harika bir güzellik katar bununla birlikte sağlığa olan faydaları oldukça fazladır.En bilinen b..

Etiketler: KIRMIZI LAHANA TURŞUSU, DOÜ-68, Turşu, pancar tursusu, lahana tursusu, kornişon tursu

Anne eli lezzetinde annelerimiz tarafından ev ortamında yapılan turşularımız %100 doğal yöntemlerle yapılıyor.Mevsiminde toplanan en taze ve seçmece mor lahana turşularımız tamamen doğal ve hiçbir katkı maddesi kullanılmadan geleneksel yöntemlerle üretilmiştir. Mor lahana turşusu sofralara görsel açıdan harika bir güzellik katar bununla birlikte sağlığa olan faydaları oldukça fazladır.

En bilinen bazı faydaları probiyotik olması ve sindirim sisteminin düzenlenmesinde önemli rol oynamasıdır.Bağırsak dostu harika bir sebzedir.Antioksidan yönünden oldukça zengindir.Mor lahana turşusu içerisinde bolca Kalsiyum Demir Çinko Magnezyum bulunmaktadır.


NET ÜRÜN AĞIRLIĞI ( SÜZME ) 600 GR DIR.  

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.