YAĞLI DOMATES KURUSU

  • 47,00TL
  • KDV Hariç: 47,00TL

Yöremizin en lezzetli domatesleri güneş ile kurutularak domates kurusu haline gelir.Bizde bu lezzetli domateslerle ceviz,kekik,zeytinyağı ve sarımsağı buluşturarak lezzetli bir garnitür hazırladık.Dilerseniz sabah kahvaltılarında harika bir alternatif olarak kullanabilir dilerseniz tüm yemeklerinize lezzet katması için ilave edebilirsiniz. Güneşte kurutulmuş domateslerimizin kendine has müthiş bir..

Etiketler: YAĞLI DOMATES KURUSU, DOÜ-84, Konserve, turşu, pancar tursusu, lahana tursusu, kornişon tursu, hünnap, pekmez, turşu, kuşburnu, bal, ıhlamur, reçel, kozalak pekmezi, üzüm pekmezi, erişte, tarhana

Yöremizin en lezzetli domatesleri güneş ile kurutularak domates kurusu haline gelir.Bizde bu lezzetli domateslerle ceviz,kekik,zeytinyağı ve sarımsağı buluşturarak lezzetli bir garnitür hazırladık.Dilerseniz sabah kahvaltılarında harika bir alternatif olarak kullanabilir dilerseniz tüm yemeklerinize lezzet katması için ilave edebilirsiniz. Güneşte kurutulmuş domateslerimizin kendine has müthiş bir kokusu ve harika bir lezzeti vardır.Yemeğe hazır bir üründür.


NET ÜRÜN AĞIRLIĞI ( SÜZME ) 700 GR DIR.Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.